Zamów dietę dopasowaną do Ciebie

keyboard_arrow_down

Zyskaj zdrowie i wymarzoną sylwetkę!

Przejdź do oferty

Sprawdź nasze diety i wybierz odpowiednią dla siebie!

Dieta indywidualna

Chcesz wiedzieć jakie popełniasz błędy żywieniowe? Chcesz raz na zawsze zmienić swoje nawyki w odżywianiu się? A może do końca nie wiesz, jak zmienić sposób żywienia w Twojej chorobie? Ten PAKIET jest dla Ciebie!

Na początek dostaniesz od nas formularz medyczno-żywieniowy, na podstawie którego dietetyk przeanalizuje Twój stan zdrowia i dotychczasowy sposób żywienia. Obliczymy Twoje zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze tj. białko, tłuszcze, węglowodany oraz wybrane witaminy i minerały. Następnie zostaną dla Ciebie przygotowane indywidualne zalecenia dietetyczne wraz z produktami zalecanymi i przeciwwskazanymi, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Pakiet zawiera również tabelkę do monitorowania masy ciała i obwodów wraz ze wskazówkami dotyczącymi mierzenia się. Dzięki jej regularnemu wypełnianiu łatwiej będzie Ci dostrzec efekty diety w przypadku redukcji masy ciała. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie dietetyka w każdej chwili.

 • done Jadłospis dostosowany do Ciebie
 • done Indywidualne zalecenia żywieniowe
 • done Lista zakupów
 • done Tabela pomiarów online
 • done Kontrola postępów online
 • done Darmowa korekta ułożonego jadłospisu
 • done Lista zamienników produktów
 • done Kontakt z dietetykiem

Wybieram dietę indywidualną

Dieta gotowa

Odżywiasz się zdrowo, ale nie masz już pomysłów na przygotowywanie pysznych potraw? A może jesteś na diecie wegetariańskiej albo uwielbiasz jeść wedle zasad diety śródziemnomorskiej?

Gotowe diety powstały dla osób, które z przyczyn np. finansowych nie mogą pozwolić sobie na indywidualną współpracę a chciałyby mieć zarys tego, w jaki sposób się odżywiać – jakich używać produktów, jak komponować posiłki, jakie techniki kulinarne stosować.

Dietę możesz wybrać spośród siedmiu wersji kaloryczności, od 1600 do 2800 kcal. Każdy dzień zawiera 5 smacznych i prostych w przygotowaniu posiłków ( śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Jeżeli masz problemy ze zdrowiem i wyniki Twoich badań nie są najlepsze, wybierz Dietę indywidualną, gdzie dietetyk dopasuje plan żywieniowy do potrzeb Twojego organizmu oraz preferencji żywieniowych.

 • done 7-dniowy jadłospis w wybranej przez Ciebie wersji kalorycznej
 • done Ogólne zalecenia żywieniowe
 • done Lista zakupów
 • done Tabela pomiarów online
 • done Kontrola postępów online

Wybieram dietę gotową

Najczęściej zadawane pytania

 

 

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić przelewem bankowym.

Po jakim czasie dostanę jadłospis?

Po opłaceniu zamówienia poprosimy Cię o wypełnienia wywiadu żywieniowo-medycznego. W ciągu 7 dni od chwili przesłania wypełnionego wywywiadu, dietetyk przygotuje i udostępni jadłospis. W tym czasie może się z Tobą kontaktować w razie dodatkowych pytań.

Kiedy i w jakiej formie odbywają się kontrole postępów?

Kontrole postępów są opcjonalne. Co dwa tygodnie od dnia udostępnienia diety poprosimy Cię o wypełenienie ankiety kontrolnej, która zostanie przeanalizowana przez dietetyka, a następnie otrzymasz zalecenia dotyczące dalszego odżywiania.

W jakiej formie dostanę jadłospis i listę zakupów?

Jadłospis oraz lista zakupów zostanie udostępniona przez dietetyka w formie plików PDF.

Jak skontaktować się z dietetykiem?

Posiadając aktywne wsparcie dietetyka, możesz w każdej chwili zalogować się do swojego konta i skorzystać z czatu z dietetykiem. Odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h w dni robocze.

Czy można wprowadzać poprawki w ułożonym jadłospisie?

Każdy zakup pakietu indywidualnej diety, zapewnia możliwość wprowadzenia jednej darmowej poprawki do ułożonego jadłospisu.

Czy z jednego jadłospisu mogę skorzystać kilkukrotnie?

Oczywiście. Przykładowo, zakupiony 7-dniowy jadłospis możesz stosować przez kilka tygodni. Jednak nie zapominaj o kontroli postępów przez dietetyka - dieta z biegiem czasu może wymagać odpowiednich modyfikacji aby Twoje postępy były coraz lepsze.

Ile mam czasu na wypełnienie wywiadu medyczno-żywieniowego?

Wywiad medyczno-żywieniowy możesz wypełniać bez ograniczeń czasowych. Dodatkowo, wypełnianie możesz podzielić na kilka części - każda wprowadzona zmiana jest automatycznie zapisywana i możesz powrócić do dalszego wprowadzania informacji w dowolnej chwili.

W jakiej formie należy wypełnić wywiad medyczno-żywieniowy?

Formularz wywiadu medyczno-żywieniowego należy wypełnić po zalogowaniu na swoje konto klienta.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Napisz do nas