Zamów dietę dopasowaną do Ciebie

keyboard_arrow_down

Zyskaj zdrowie i wymarzoną sylwetkę!

Przejdź do oferty

Sprawdź nasze diety i wybierz odpowiednią dla siebie!

Dieta indywidualna

Chcesz wiedzieć jakie popełniasz błędy żywieniowe? Chcesz raz na zawsze zmienić swoje nawyki w odżywianiu się? A może do końca nie wiesz, jak zmienić sposób żywienia w Twojej chorobie? Ten PAKIET jest dla Ciebie!

Na początek dostaniesz od nas formularz medyczno-żywieniowy, na podstawie którego dietetyk przeanalizuje Twój stan zdrowia i dotychczasowy sposób żywienia. Obliczymy Twoje zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze tj. białko, tłuszcze, węglowodany oraz wybrane witaminy i minerały. Następnie zostaną dla Ciebie przygotowane indywidualne zalecenia dietetyczne wraz z produktami zalecanymi i przeciwwskazanymi, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Pakiet zawiera również tabelkę do monitorowania masy ciała i obwodów wraz ze wskazówkami dotyczącymi mierzenia się. Dzięki jej regularnemu wypełnianiu łatwiej będzie Ci dostrzec efekty diety w przypadku redukcji masy ciała. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie dietetyka w każdej chwili.

 • done Jadłospis dostosowany do Ciebie
 • done Indywidualne zalecenia żywieniowe
 • done Lista zakupów
 • done Tabela pomiarów online
 • done Kontrola postępów online
 • done Darmowa korekta ułożonego jadłospisu
 • done Lista zamienników produktów
 • done Kontakt z dietetykiem

Wybieram dietę indywidualną

Dieta gotowa

Odżywiasz się zdrowo, ale nie masz już pomysłów na przygotowywanie pysznych potraw? A może jesteś na diecie wegetariańskiej albo uwielbiasz jeść wedle zasad diety śródziemnomorskiej?

Gotowe diety powstały dla osób, które z przyczyn np. finansowych nie mogą pozwolić sobie na indywidualną współpracę a chciałyby mieć zarys tego, w jaki sposób się odżywiać – jakich używać produktów, jak komponować posiłki, jakie techniki kulinarne stosować.

Dietę możesz wybrać spośród siedmiu wersji kaloryczności, od 1600 do 2800 kcal. Każdy dzień zawiera 5 smacznych i prostych w przygotowaniu posiłków ( śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Jeżeli masz problemy ze zdrowiem i wyniki Twoich badań nie są najlepsze, wybierz Dietę indywidualną, gdzie dietetyk dopasuje plan żywieniowy do potrzeb Twojego organizmu oraz preferencji żywieniowych.

 • done 7-dniowy jadłospis w wybranej przez Ciebie wersji kalorycznej
 • done Ogólne zalecenia żywieniowe
 • done Lista zakupów
 • done Tabela pomiarów online
 • done Kontrola postępów online

Wybieram dietę gotową

 

Nie wiesz którą dietę wybrać?
Masz wątpliwości?
Napisz do nas, pomożemy!

Najczęściej zadawane pytania

 

 

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić przelewem bankowym oraz przez płatności elektroniczne. Lista dostępnych metod płatności na stronie Płatność.

Po jakim czasie dostanę jadłospis?

Po opłaceniu zamówienia poprosimy Cię o wypełnienia wywiadu żywieniowo-medycznego. W ciągu 7 dni od chwili przesłania wypełnionego wywywiadu, dietetyk przygotuje i udostępni jadłospis. W tym czasie może się z Tobą kontaktować w razie dodatkowych pytań.

Kiedy i w jakiej formie odbywają się kontrole postępów?

Kontrole postępów są opcjonalne. Co dwa tygodnie od dnia udostępnienia diety poprosimy Cię o wypełenienie ankiety kontrolnej, która zostanie przeanalizowana przez dietetyka, a następnie otrzymasz zalecenia dotyczące dalszego odżywiania.

W jakiej formie dostanę jadłospis i listę zakupów?

Jadłospis oraz lista zakupów zostanie udostępniona przez dietetyka w formie plików PDF.

Jak skontaktować się z dietetykiem?

Posiadając aktywne wsparcie dietetyka, możesz w dowolnej chwili zalogować się do swojego konta i skorzystać z czatu z dietetykiem. Odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h w dni robocze.

Czy można wprowadzać poprawki w ułożonym jadłospisie?

Każdy zakup pakietu indywidualnej diety, zapewnia możliwość wprowadzenia jednej darmowej poprawki do ułożonego jadłospisu.

Czy z jednego jadłospisu mogę skorzystać kilkukrotnie?

Oczywiście. Przykładowo, zakupiony 7-dniowy jadłospis możesz stosować przez kilka tygodni. Jednak nie zapominaj o kontroli postępów przez dietetyka - dieta z biegiem czasu może wymagać odpowiednich modyfikacji aby Twoje postępy były coraz lepsze.

W jakiej formie należy wypełnić wywiad medyczno-żywieniowy?

Formularz wywiadu medyczno-żywieniowego należy wypełnić po zalogowaniu na swoje konto klienta.

Ile mam czasu na wypełnienie wywiadu medyczno-żywieniowego?

Wywiad medyczno-żywieniowy możesz wypełniać bez ograniczeń czasowych. Dodatkowo, wypełnianie możesz podzielić na kilka części - każda wprowadzona zmiana jest automatycznie zapisywana i możesz powrócić do dalszego wprowadzania informacji w dowolnej chwili.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Napisz do nas