Dieta gotowa

 

Gotowe diety powstały dla osób, które z przyczyn np. finansowych nie mogą pozwolić sobie na indywidualną współpracę a chciałyby mieć zarys tego, w jaki sposób się odżywiać – jakich używać produktów, jak komponować posiłki, jakie techniki kulinarne stosować.

 

Każda dieta obejmuje:

  • done 7-dniowy jadłospis
    w wybranej przez Ciebie wersji kalorycznej
  • done Ogólne zalecenia żywieniowe
  • done Lista zakupów
  • done Tabela pomiarów online
  • done Kontrola postępów online
Dieta
Fitness

Dieta fitness jest dla każdego, kto chce odżywiać się smacznie i zdrowo, utrzymując prawidłowe nawyki żywieniowe. Oparta jest na różnorodnych produktach spożywczych.

 

Dieta
Wegetariańska

Dieta wegetariańska jest korzystna dla zdrowia, gdy stosuje się ją rozważnie. Racjonalnie ułożona zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych.

 

Dieta
Śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska bazuje na warzywach, owocach, oliwie z oliwek i rybach. To dieta, która chroni serce, naczynia krwionośne i mózg. Jest nie tylko zdrowa, ale też smaczna i sycąca.

Najczęściej zadawane pytania

 

 

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić przelewem bankowym oraz przez płatności elektroniczne. Lista dostępnych metod płatności na stronie Płatność.

Po jakim czasie dostanę jadłospis?

Po opłaceniu zamówienia poprosimy Cię o wypełnienia wywiadu żywieniowo-medycznego. W ciągu 7 dni od chwili przesłania wypełnionego wywywiadu, dietetyk przygotuje i udostępni jadłospis. W tym czasie może się z Tobą kontaktować w razie dodatkowych pytań.

Kiedy i w jakiej formie odbywają się kontrole postępów?

Kontrole postępów są opcjonalne. Co dwa tygodnie od dnia udostępnienia diety poprosimy Cię o wypełenienie ankiety kontrolnej, która zostanie przeanalizowana przez dietetyka, a następnie otrzymasz zalecenia dotyczące dalszego odżywiania.

W jakiej formie dostanę jadłospis i listę zakupów?

Jadłospis oraz lista zakupów zostanie udostępniona przez dietetyka w formie plików PDF.

Jak skontaktować się z dietetykiem?

Posiadając aktywne wsparcie dietetyka, możesz w dowolnej chwili zalogować się do swojego konta i skorzystać z czatu z dietetykiem. Odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h w dni robocze.

Czy można wprowadzać poprawki w ułożonym jadłospisie?

Każdy zakup pakietu indywidualnej diety, zapewnia możliwość wprowadzenia jednej darmowej poprawki do ułożonego jadłospisu.

Czy z jednego jadłospisu mogę skorzystać kilkukrotnie?

Oczywiście. Przykładowo, zakupiony 7-dniowy jadłospis możesz stosować przez kilka tygodni. Jednak nie zapominaj o kontroli postępów przez dietetyka - dieta z biegiem czasu może wymagać odpowiednich modyfikacji aby Twoje postępy były coraz lepsze.

W jakiej formie należy wypełnić wywiad medyczno-żywieniowy?

Formularz wywiadu medyczno-żywieniowego należy wypełnić po zalogowaniu na swoje konto klienta.

Ile mam czasu na wypełnienie wywiadu medyczno-żywieniowego?

Wywiad medyczno-żywieniowy możesz wypełniać bez ograniczeń czasowych. Dodatkowo, wypełnianie możesz podzielić na kilka części - każda wprowadzona zmiana jest automatycznie zapisywana i możesz powrócić do dalszego wprowadzania informacji w dowolnej chwili.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Napisz do nas